Dodaj Ofertę

Praca Produkcja sałatek praca od zaraz Helmond

Agencja zatrudnienia KBTI Poland dla swojego klienta na terenie Holandii poszukuje osób na stanowisko: produkcja sałatek

Produkcja sałatek praca od zaraz

Helmond

Obowiązki

– załadunek/rozładunek towarów (warzywa i owoce)- dostarczanie odpowiednich towarów na odpowiednie linie produkcyjne- pakowanie sałatek

Wymagania

– znajomość języka angielskiego- możliwość pracy w niskiej temperaturze (2-6 stopni)

Oferujemy

– stawka 10,50 euro brutto na godzinę- praca na dwie zmiany- zakwaterowanie- ubezpieczenie- transport do pracy

Więcej informacji: 48 570 935 868Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o wysyłanie CV na adres Aplikuj w temacie wpisując produkcja sałatek Helmond Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).