Dodaj Ofertę

Praca Lubin w anglii, w holandii, w niemczech, w daniii, za granicą w Lubinie

Monter instalacji grzewczych, Niemcy – Wertingen Gliwice

Promowane (pokaż promowane)Praca budowlana. Praca w HolandiiZatrudnię osoby lub ekipy budowlane do prac wykończeniowych , instalacji elektrycznej, prac sanitarnych, prac …Inna • InnaVasta Klussenbedrijf, Cała Polska (Gdynia) Praca w Niemczech kierowca/kurier kat. B 2000€ netPoszukujemy mężczyzn na stanowisko kuriera. Praca polega na rozwożeniu paczek w Hanowerze lub Monachium. Wynagrodzenie od …do 9000 zł od 8010 zł /mies. bruttoPełny etat • Umowa o pracęMAHKAM Group sp. z o. o., Cała Polska (Olsztyn)Praca NiemcyFirma Poszukuje osoby -fachowca plytkarz oraz rozbudowy plyt GK, wykonczen, oferta pracy – Niemcy, osoby zetelne i …Pełny etat • InnaH. G., Cała Polska (Poznań)KIEROWCA C E zestawu bdfSpedycja z tradycjami oraz ugruntowana pozycja na miedzynarodowym rynku transportowym, firma nowoczesna poszukuje do pracy …Pełny etat • Umowa o pracęSpedition Mitrenga, Cała Polska (Świebodzin)Szlifierz cieńkich blach ze stali nierdzewnejRuntime GmbH w Bischofswerda jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech.

Do stałej współpracy …do 12000 zł od 10000 zł /mies. bruttoPełny etat • Umowa o pracęRuntime Services GmbH, ZgorzelecPozostałe ogłoszeniaPrzedstawiciel handlowy za granicąFirma MI & LI POWER GREEN DEVELOPMENT INSTALLATION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zatrudni osobę na …Pełny etat • Umowa o pracęMI & LI POWER GREEN DEVELOPMENT INSTALLATION” SPÓŁKA Z O, Lubin14 gru 11:38

ELektromonter, Mechanik, Elektryk, Ślusarz, SpawaczTEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje ludzi do montażu i serwisu przemysłowego. Posiadamy wieloletnie …do 15000 zł od 8000 zł /mies. bruttoPełny etat • Umowa o pracęTEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k, Cała Polska (Lubin)Monter konstrukcji stalowychPoszukujemy pracowników do naszego zespołu monterów instalacji fotowoltaicznych. Praca w Niemczech i w Polsce . …Pełny etat • Umowa o pracęSun Green Power Sp. z o.o., LubinRZEŹNIK – UBÓJ WIEPRZOWYPM Staffing (nr licencji 17099 )
Poszukujemy pracowników do pracy w Rzeźni:
RZEŹNIK – UBOJOWIEC ( świnie )

Region: …MonteurPoszukujemy pracowników do naszego zespołu monterów instalacji fotowoltaicznych. Praca w Niemczech i w Polsce . …do 8000 zł od 1900 zł /mies. bruttoPełny etat • Umowa o pracęSUN Green Power SP Z. o.o., LubinDam pracę w NiemczechDam pracę w Niemczech (Bremen)

Pracę ogolno-budowlane szczególnie zatrudnię Murarzy i szpachlarzy

Oferuje;
umowę …do 15000 zł od 10000 zł /mies. bruttoPełny etat • Umowa o pracę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *