Dodaj Ofertę

Malarz Niemcy Rzeszów

Opis oferty pracy:

Malarz
Miejsce pracy: Niemcy

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Malarzy.
Firma świadczy usługi remontowo budowlane a także zajmuje się renowacją i usuwaniem pleśni i szkód spowodowanych wilgocią w Niemczech.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: luty 2021
Miejsce: Niemcy

Oczekujemy od kandydata:
– znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
– umiejętność gruntowania, szpachlowania, malowania ścian,
– czynnego prawa jazdy kat. B.

Obowiązki:
– przygotowywanie powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych pod malowanie
– malowanie powierzchni różnymi rodzajami farb
– tapetowanie ścian
– kładzenie gładzi.

Oferujemy:
– umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-możliwość długotrwałej współpracy,
-wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 780 – pokaż numer telefonu – .

Dołącz do nas na Facebooku
Dostawaj najnowsze powiadomienia o podobnych ofertach pracy!