Dodaj Ofertę

Praca Cieśla szalunkowy Rotterdam – GoWork.pl

Oranjegroep Polska Sp. z o.o.
Firma Oranjegroep specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry pracowników budowlanych, głównie cieśli szalunkowych, monterów rusztowań oraz monterów izolacji. Naszym celem jest zapewnienie kandydatom dobrych warunków pracy i zakwaterowania oraz zatrudnienie przy ciekawych i podnoszących kwalifikacje projektach. Dzięki wciąż rosnącej liczbie Klientów, mamy możliwość zapewnienia płynności pracy przy największych przedsięwzięciach budowlanych na rynku Beneluxu.

Cieśla szalunkowy

Rotterdam
OP/C1/2020

Obowiązki

Montaż szalunków zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania

• Dobra znajomość robót ciesielskich,
• doświadczenie jako cieśla szalunkowy,
• aktualne VCA – jeśli nie posiadasz, pomagamy zorganizować,
• zaangażowanie w pracę i dyspozycyjność,
• szybka gotowość do wyjazdu,

Oferujemy

– stabilne zatrudnienie
– stawka godzinowa ok. 13/15 euro netto
– zakwaterowanie i dowóz do pracy,
– pomoc przy organizacji wyjazdu oraz pobytu,
– załatwiamy formalności związane z A1 i EKUZ (w tym ubezpieczenie dla rodziny),

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Pomocnik Montera Rusztowań prowadzoną przez Oranjegroep Polska. sp. z o.o. ul. Sabały 60/17. 02-174 Warszawa, która będzie ich Administratorem.
Oranjegroep Polska Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną w KRAZ pod nuerem 19042

Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa. Wiem, ze decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody. „

*Wyrażam / nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez Oranjegroep Polska sp. z o.o., przez okres 3 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.