Dodaj Ofertę

ZBIORY PIECZAREK w Holandii Kielce

Opis oferty pracy:

Agencja Pracy PM Staffing (KRAZ 17099). Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników oraz pracy tymczasowej. Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej – m.in. w Niemczech, Holandii, Belgii, Norwegii…

Poszukujemy osób chętnych do pracy w zakładzie w Venlo

Zbiór pieczarek Holandia
Zadania:
– zbiór pieczarek
– dbałość o zachowanie jakości grzybów podczas zbiorów
– pakowanie pieczarek

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie przy zbiorze warzyw/owoców, w pracy ogrodniczej/rolniczej
– umiejętności zręcznościowe
– BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO!

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie + premie za zbiory
– program szkoleniowy
– do 50 godzin pracy w tygodniu
– elastyczne godziny pracy
– Wynagrodzenie wakacyjne (wypłacane zawsze w maju – 8% rocznego dochodu)
– Płatny urlop
– opiekę koordynatora
– transport do pracy i z pracy
– Stałe i stabilne zatrudnienie
– Pracę bezpośrednio dla firmy (nie przez Agencję)

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!
NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT!