Niemcy – pracownik biurowy Wysokie zarobki + mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Opis oferty pracy:

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK MAGDALENA KOPACZ to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

www.pracadlaopiekunek24.pl

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy w strukturach niemieckiej firmy Seniocare24

PRACOWNIK BIUROWY ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Niemcy – Kandel

Termin rozpoczęcia : od zaraz

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:
– Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami i pracownikami firmy.
– Selekcja Kandydatów.
– Kompletowanie dokumentów
– Współpraca z menedżerami zgłaszającymi potrzeby rekrutacyjne.
– Obsługa administracyjno – personalna zatrudnionych pracowników

WYMAGANIA:
– Bardzo dobra znajomość języka NIEMIECKIEGO
– Obsługa komputera
– Wykształcenie wyższe
– Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
– Rzetelność i uczciwość
– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
– Stanowisko pełne wyzwań o dużej samodzielności w dynamicznie rozwijającej się firmie.
– Zatrudnienie na pełny etat (STAŁE ZATRUDNIENIE – NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ)
– Atrakcyjne wynagrodzenie

-bezpłatne mieszkanie

osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (cv+ zdjęcie)

! Zgłoszenia do pracy przyjmujemy do 15.01.2021
! Zgłoszenia bez zdjęcia będą odrzucone

Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz
ul. Słowiańska 17/1
67-200 Głogów
tel: 534 – pokaż numer telefonu –

www.seniocare24.de