Opiekunka do mobilnego podopiecznego na 6 tyg-1950 euro od z Gdańsk

Opis oferty pracy:

Firma Benway Care obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka z dobrym j.niemieckim na wyjazd od zaraz do mobilnego podopiecznego-1950 euro nowa oferta K.Nurnberg-zlecenie na 6 tygodni

Miejsce pracy:Nurnberg,Niemcy

Podopieczny rocznik 1935 waga:55/167

schorzenia:nadciśnienie,trudność w chodzeniu związana z wiekiem,początkująca demencja

cechy charakteru:spokojny,stara się być cały czas samodzielny,opanowany

zainteresowania podopiecznego:kino,jazda na nartach,spacery,restełuracja

Podopieczny :mieszka sam w mieszkaniu

Do dyspozycji dla opiekunki osobny pokój,szafa,tv

WYMAGANIA:

kontaktowa znajomość j.niemieckiego
doświadczenie w opiece
mile widziane referencje
dyspozycyjność od zaraz na wyjazd na min 6 tygodni

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w zachowaniu higieny
Pranie,sprzątanie,gotowanie,organizacja czasu wolnego
zakupy,

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie za 6 tyg.1950 euro
Pracę legalną na niemieckich warunkach
Opiekę Koordynatorów na zleceniu

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu lub sms Opieka na numer tel.508 – pokaż numer telefonu –

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych

Dołącz do nas na Facebooku
Dostawaj najnowsze powiadomienia o podobnych ofertach pracy!