Opiekuunka ze słabszym j.niemieckim-2 msce-2400 euro netto Olsztyn

Opis oferty pracy:

Firma Blue Line Care obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka -2400 euro netto msc-do mobilnego samotnego podopiecznego k.Wurzburg-oferta na 2 miesiące

Miejsce pracy: Freilassing,Niemcy

Podopieczny:1935/ waga 78/181

schorzenia:początkująca demencja,depresja

Zainteresowania,hobby podopiecznego:opera,muzyka,koncerty,jazd na nartach

Charakter podopiecznego:Życzliwy,spokojny,potrzebuje motywacji do życia.

WYMAGANIA:

komunikatywna lub dobra znajomość j.niemieckiego
doświadczenie w opiece
mile widziane referencje
dyspozycyjność na wyjazd od zaraz- na 2 msce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w myciu,ubieraniu,asekuracja
Zakupy,organizacja czasu wolnego
gotowanie,mobilizacja

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie za przepracowany miesiac-1200 euro netto
Pracę legalną na niemieckich warunkach
Opiekę Koordynatorów na zleceniu

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu dzwoniąc na numer 508 – pokaż numer telefonu – lub sms Opieka

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”