Dodaj Ofertę

Praca na szklarni bez wiekówki Venlo Venlo

Monter instalacji grzewczych, Niemcy – Wertingen Gliwice

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje osób do pracy na szklarni.
Miejsce pracy: Venlo

Praca na szklarni bez wiekówki Venlo
Venlo

Obowiązki
– sadzenie i pielęgnacja roślin (warzywa i kwiaty),
– praca przy stole.

Wymagania
– podstawowa znajomość języka angielskiego,
– mile widziane doświadczenie i prawo jazdy.

Oferujemy
– stawka podstawowa 10,21 euro/h brutto (bez wiekówki) + dodatki,
– możliwość długoterminowego zatrudnienia (praca przez cały rok),
– zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie,
– holenderska umowa,
– wypłaty co 4 tygodnie.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres Aplikuj w temacie wpisując: szklarnia Venlo
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”