Dodaj Ofertę

Praca Pracownik produkcji rolet i żaluzji Eindhoven

Monter instalacji grzewczych, Niemcy – Wertingen Gliwice

Dla naszego klienta – Luxaflex Outdoor – producenta zasłon okiennych, żaluzji, rolet zewnętrznych i tarasowych poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko

Pracownik produkcji rolet i żaluzji
Eindhoven

Obowiązki
Proces produkcyjny obejmuje przygotowanie części ekranów, markiz i rolet (przycinanie) i montaż gotowych elementów: aluminiowych i metalowych ramion oraz części materiałowych.
Każdy pracownik otrzymuje przeszkolenie na konkretne stanowisko.
Jest to praca w zespole osób pochodzących z różnych krajów.
Językiem używanym w miejscu pracy jest język angielski.
Praca na zmiany 06.00-14.00 i 14.00-22.00

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w branży technicznej
  • Motywacja do pracy na zmiany oraz w soboty
  • Otwartość i chęć nauki nowych obowiązków

Oferujemy

  • Atrakcyjna stawka € 12,81 + 0,65 ATV
  • Dodatek zmianowy 114% – stawka przy pracy na 2 zmiany € 14,70
  • Możliwość przyuczenia do pracy na konkretnym stanowisku
  • W razie potrzeby zapewniamy zakwaterowanie
  • Transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy
  • Pełna obsługa kadr

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji oraz na przekazywanie moich danych przyszłemu pracodawcy.