Dodaj Ofertę

STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA- PRACA W NIEMCZECH Przemyśl

Opis oferty pracy:

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy:
STOLARZ/ POMOCNIK STOLARZA – Praca w Niemczech (okolice Stuttgartu)
Zakres obowiązków
• wszelkie prace związane z zawodem stolarza
Oferujemy
• niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
• możliwość pracy na stałe,
• 24 dni urlopu,
• zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach
• praca w południowo -zachodniej części Niemiec
• możliwość pobrania zaliczki max 250 € w drugim tygodniu pracy! (finansowo musisz zabezpieczyć się na pierwsze 1,5 tygodnia pracy)
• musisz posiadać swoją odzież roboczą w kolorze białym

Wymagania
• – kwalifikacje w zawodzie stolarz (lub kilkuletnie doświadczenie),
• – mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy i własny samochód,
• – mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• – dyspozycyjność i zaangażowanie

Mile widziane osoby z własnym transportem
Zainteresowany ?

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr +48 577 – pokaż numer telefonu – – odeślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV na maila: @ w tytule dając dopisek: „Stolarz”