Dodaj Ofertę

Zatrudnię montera z umiejętnością spawania Gdańsk

Opis oferty pracy:

Orevis jest firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem
na rynku polskim i niemieckim. Jesteśmy wykonawcą instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Z uwagi na ciągły rozwój spółki poszukujemy osób zainteresowanych pracą w naszym zespole.

OFERTA PRACY LUB WPÓŁPRACY:
Stanowisko : MONTER Z UMIEJĘTNOŚCIĄ SPAWANIA
Miejsce wykonywania pracy: Niemcy – Kleve
Termin rozpoczęcia pracy: styczeń 2021 roku – NABÓR CIĄGŁY
Wynagrodzenie: 10 – 13 € netto ( stawka ustalana indywidualnie w oparciu o doświadczenie i umiejętności)

Obowiązki:
– obróbka materiału przy pomocy narzędzi elektrycznych (szlifierka, piła, giętarka, gilotyna itp.)
– szczepianie i spawanie blach oraz konstrukcji stalowych ze stali czarnej, nierdzewnej i sporadycznie elementów aluminiowych,
– montaż m. in. silosów, schodów, drabinek, uchwytów, poręczy, taśmociągów, podłóg do kontenerów, zsypów itp.

Wymagania:
– udokumentowane doświadczenie w zakresie spawania i montażu,
– wybrane uprawnienia spawalnicze (111 lub 135/136/138 lub 141) – również nieaktualne,
– wskazana znajomość rysunku technicznego,
– mile widziana znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to warunek konieczny,
– mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– polską umowę o pracę – bez pośredników,
– składki ubezpieczeniowe oraz podatki odprowadzane w Polsce przez pracodawcę – druk A1 oraz karta EKUZ,
– darmowe zakwaterowanie w mieszkaniu 3-pokojowym (10min. od zakładu pracy),
– darmowe dojazdy do pracy samochodem służbowym,
– niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą,
– możliwość wypracowania 180-200 godzin miesięcznie,
– możliwość regularnych zjazdów do Polski w oparciu o urlopy planowane,
– pomoc urzędową dla osób współpracujących.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji zawierającej CV na adres e-mail: