Elektryk z j. niemieckim – darmowy pokój – Stuttgart – 2100€ Jastrzębie Zdrój

Opis oferty pracy:

Uppeo s.c. to agencja rekrutacyjna z Katowic. Oferujemy jedne z najlepszych warunków pracy za granicą na rynku dla osób znających j. angielski lub niemiecki, gdzie wynagrodzenie zaczyna się od 2000€ netto miesięcznie.

Prosimy o dokładnie zapoznanie się z ogłoszeniem. Kontaktujemy się z każdym kandydatem, który spełnia wymagania.

Elektryk budowlany
Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
– prowadzenie tras kablowych,
– montaż gniazdek oraz oświetlenia,
– podłączanie i testowanie sieci,
– praca na pełny etat.

Wymagania:
– min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia,
– znajomość j. niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym (A2/B1) – warunek konieczny,
– mile widziane czynne prawo jazdy kat. B oraz własne auto,
– gotowość do wyjazdu w wyznaczonym terminie,
– samodzielność, skupulatność, odpowiedzialność.

Oferta:
– niemiecka umowa na czas nieokreślony,
– stawka godzinowa 13-15€ brutto + 25€ diety netto dziennie,
– przy I klasie podatkowej, 168h, 22 dniach roboczych i najniższej stawce, wynagrodzenie miesięcznie wynosi ok. 2100€ netto,
– darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z kuchnią,
– gwarancja godzin, min. 40 tygodniowo,
– niemieckie ubezpiecznie,
– brak Zeitkonta,
– dodatki świąteczne oraz urlopowe,
– wsparcie koordynatora,
– możliwość rozwoju (podwyższenia wynagrodzenia, szkolenia),
– legalne i długoterminowe zatrudnienie w Niemczech.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i spełniasz nasze oczekiwania, wyślij CV w j. niemieckim poprzez formularz zgłoszeniowy Lento.pl.
Możesz również wysłać zgłoszenie bez CV poprzez poniższy formularz:
– https://www.uppeo.com.pl/aplikacja-bez-cv
lub z CV
– https://www.uppeo.com.pl/aplikacja

Jeżeli nie spełniasz wymagań, sprawdź nasze aktualne oferty na stronie https://www.uppeo.com.pl/oferty-pracy-za-granica
Mamy oferty pracy dla:
– spawaczy, elektryków, malarzy, dekarzy, stolarzy, mechaników, lakierników, blacharzy, pracowników sortowni i wielu innych!

Koniecznie dodaj klauzulę do swojego CV! Prosimy o dodanie klauzuli poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uppeo s.c.w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko elektryka. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem(am) się z klauzulą informacyjną oraz został wobec mnie spełniony obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 RODO.

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) kolejnymi rekrutacjami, prosimy o dodanie:

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Uppeo s.c.

Wysyłając aplikację oświadczasz, że zapoznałeś(aś) się z naszą polityką prywatności.

Uppeo s.c. (nr cert. 22878)

Ochrona danych osobowych: https://www.uppeo.com.pl/odo