Praca dla kobiet ! Holandia ! Pakowanie drobiu ! Atrakcyjne warunki ! Umowa ! Venlo

Monter instalacji grzewczych, Niemcy – Wertingen Gliwice

t02

Dzień Dobry

Jeśli masz dość niepewnych zakładów pracy , braku gwarancji godzin pracy w tygodniu , różnego rodzaju niejasności związanych z wyjazdem za granicę to zapraszamy do współpracy!

Odpowiemy na każde pytanie oraz znajdziemy prace z możliwością wyjazdu w przeciągu 2-3 dni !

Posiadamy oferty pracy w :

Branży spożywczej

Branży mięsnej

Nasiennictwie

Zbiory

Praca dla kobiet ! Holandia ! Pakowanie drobiu ! Atrakcyjne warunki ! Umowa !
Venlo

Obowiązki
Pakowanie gotowych części drobiu przy taśmie produkcyjnej
Ważenie
Etykietowanie
Przygotowywanie pojemników do wysyłki

Wymagania
– Motywacji oraz chęci do pracy oraz  rozwoju osobistego

– Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

– Prawo jazdy kategorii B ( mile widziane )

Oferujemy
– Pewne godziny pracy

– Pomoc w organizacji transportu do Holandii ( współpracujemy z firmą transportową która jeździ praktycznie codziennie z większości miast w Polsce )

– Pomoc ze strony pracodawcy przy wyrobieniu numeru Sofi ( Numer Bsn wyrabiany jest oczywiście nieodpłatnie ! )

– Opiekę polskich koordynatorów

– Ubezpieczenie zdrowotne

– Zakwaterowanie

– Dojazd do pracy zapewniony przez pracodawcę

– Możliwość długotrwałej współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dołącz do nas na Facebooku
Dostawaj najnowsze powiadomienia o podobnych ofertach pracy!