Dodaj Ofertę

Praca Hydraulik Zwolle, Amsterdam, Bergen op Zoom

Monter instalacji grzewczych, Niemcy – Wertingen Gliwice

DK Recruitment Services to profesjonalna agencja rekrutacyjna, oferująca pracę dla wykwalifikowanych specjalistów w wielu branżach. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hydraulik
Zwolle, Amsterdam, Bergen op Zoom
Hydr.NL

Obowiązki
– wykonywanie instalacji hydraulicznych, ogrzewania centralnego oraz gazowych

Wymagania
– minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– mile widziane VCA
– prawo jazdy kat.B
– mile widziany własny samochód

Oferujemy
– wynagrodzenie w wysokości 500 – 540€ netto/tygodniowo
– bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
– możliwość długotrwałej współpracy
– holenderską umowę o pracę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DK Recruitment Services w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.