Szukamy opiekunki dla pani Annelie 29386 Dedelsdorf Gwoździany

Opis oferty pracy:

W firmie AZ-Partner możecie Państwo liczyć na zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach. Przygotowujemy dla Was najlepsze i sprawdzone oferty z całych Niemiec.
Naszym opiekunom i opiekunkom oferujemy propozycje pracy dopasowane do ich osobistych oczekiwań i preferencji.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Nasi koordynatorzy dostępni są zarówno w Polsce i w Niemczech
Oferujemy niemieckie ubezpieczenie zdrowotne na usługi medyczne, a w przyszłości emeryturę w Niemczech
Sprawdzeni przewoźnicy to nasz kolejny atut.
Nasi Opiekunowie i Opiekunki mogą samodzielnie dokonywać wyboru przewoźnika lub zdecydować się na samodzielny przejazd, za który otrzymają zwrot kosztów podróży
Elastyczności oraz przyjaznej atmosfery podczas rozmowy rekrutacyjnej
Przejazdy na terenie Niemiec pod konkretny adres zlecenia
Specjalnie utworzony numer alarmowy 24/7 oferujący wsparcie w razie nagłej potrzeby

Ogólny opis:
Opieki wymaga kobieta: 73 lata, 80kg, 170 cm wzrostu.
Seniorka jest po udarze, paraliż prawostronny nogi i reki, cukrzyca, większość czasu spędza w wózku elektrycznym

Zakres obowiązków:
– prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie).
– pomoc w codziennych czynnościach.
– dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu.

Wymagania:
– znajomość języka na poziomie komunikatywnym
– doświadczenie w opiece
– mile widziane referencje

Zakwaterowanie:
wioska, dom jednorodzinny, zakupy robi rodzina z opiekunka , jest piesek

WYNAGRODZENIE:
Zawsze terminowe wynagrodzenie
Możliwość otrzymania wynagrodzenia we wcześniejszym terminie
Możliwość zaliczki po przepracowanych 2 tygodniach
Możliwość współpracy w sytuacji, gdy Opiekun lub Opiekunka posiada własną działalność