SZWACZKA BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO – DOBRE ZAROBKI! Kraków

Opis oferty pracy:

SZWACZKA BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO – DOBRE ZAROBKI!

Miejsce pracy: Niemcy

OPIS STANOWISKA:
• obróbka materiałów pod zamówienie klienta,
• obsługa maszyn krawieckich,
• kontrola jakości wykonanego produktu.

WYMAGANIA:
• doświadczenie w pracy jako szwaczka.

OFERUJEMY:
• miejsce pracy: Weil am Reihn,
• podstawowa stawka od 10,15€ brutto/h, ( ok. 1200 euro netto)
• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
• zapewnione bezpłatne zakwaterowanie (dobry standard),
• stała opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
• możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,
• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

KONTAKT

Napisz: @
Zadzwoń: +48 515 – pokaż numer telefonu – , +48 571 – pokaż numer telefonu –

Klient zabezpiecza miejsca pracy spełniając wszystkie normy bezpieczeństwa w dobie coronawirusa. W przypadku podejrzenia zarażeniem, zapewniamy szybki dostęp do diagnozy.

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Dołącz do nas na Facebooku
Dostawaj najnowsze powiadomienia o podobnych ofertach pracy!