Dodaj Ofertę

Praca Order picker EPT Venlo

Monter instalacji grzewczych, Niemcy – Wertingen Gliwice

ORDER PICKERMIEJSCE PRACY: VENLO

Order picker EPT
Venlo

Obowiązki
– zbieranie zamówień wózkiem EPT- asortyment sklepów LIDL tj. zabawki, tekstylia (nie żywność)

Wymagania
– znajomość języka angielskiego- doświadczenie w zbieraniu zamówień- certyfikat EPT mile widziany

Oferujemy
– stawka 10,34 euro brutto- praca na jedną zmianę (6:00 – 15:00)- praca od poniedziałku do piątku (czasami sobota)- zakwaterowanie (normalny dom)- transport do pracy- ubezpieczenie

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).