Dodaj Ofertę

Kamieniarz – Belgia Boortmeerbeek

Monter instalacji grzewczych, Niemcy – Wertingen Gliwice

Zakres obowiązków:

– wykończenie blatów kuchennych, płytek itp.

– praca z różnymi materiałami jak: granit, marmur i kompozyt;

– praca z narzędziami ręcznymi;

– praca w oparciu o opis, szczegółowy projekt;

Profil kandydata:

– dobra znajomość w dziedzinie kamieniarstwa;

– doświadcz jako kamieniarz;

– komunikatywny j. angielski lub j. holenderski;

– potrafisz pracować samodzielnie, jak również w zespole;

Oferujemy:

– umowa na belgijskich warunkach;

– ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;

– wynagrodzenie od € 14,00 brutto na godzinę – w zależności od doświadczenia;

– premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;

– zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym – €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);

– transport do pracy;

– zasiłek rodzinny.

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!

[email protected]

Dołącz do nas na Facebooku
Dostawaj najnowsze powiadomienia o podobnych ofertach pracy!