Dodaj Ofertę

Operator dźwigu – Belgia Bree

Monter instalacji grzewczych, Niemcy – Wertingen Gliwice

Zakres obowiązków:

– obsługa mobilnego dźwigu Liebherr LTM 1100;

– chęć współpracy ze wszystkimi maszynami budowlanymi (certyfikat nie jest obowiązkowy) koparka – ładowarka kołowa – spychacz;

– utrzymanie porządku w miejscu pracy;

Profil kandydata:

– co najmniej 3 lata doświadczenia w zawodzie;

– komunikatywny j. angielski;

– umiejętność samodzielnej pracy;

– jesteś zaangażowany i pomagasz swoim współpracownikom w wykonywaniu pracy;

– mile widziane prawo jazdy kat. C;

Oferujemy:

– umowa na belgijskich warunkach;

– ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;

– wynagrodzenie od €15,00 w zależności od doświadczenia;

– premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;

– zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym – €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);

– transport do pracy;

– zasiłek rodzinny.

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!

[email protected]