Rezydent Camping Village – Polska | Włochy | Chorwacja Rzeszów

Opis oferty pracy:

Jesteśmy polskim NGO, młodą organizacją non-profit działająca na rynku turystycznym, hotelarskim i gastronomicznym, stworzonym przez ludzi z pasją pracujących od ponad 20 lat w tej branży.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób do obsługi pokoi oraz gości w zarządzanych przez nas obiektach hotelowych – domy wakacyjne premium w Camping Village 3* i 4* (Włochy i Chorwacja).

W bieżącym sezonie proponujemy zatrudnienie w elastycznych formach (od 3 miesięcy, po umowy czas nieokreślony) dla osób, które zdecydują się na pracę stacjonarną w Polsce (poza sezonem) i wyjazdy sezonowe do obsługiwanych obiektów, docelowo w układzie 6-6 miesięcy lub 9-3 miesiące. Poszukujemy osób chcących z nami tworzyć zgrany zespół obsługujący gości spędzających wakacje na kempingach w Chorwacji (2 lokalizacje) lub we Włoszech (4 lokalizacje) oraz w okresie między sezonami pełnić funkcje administracyjne w biurze w Polsce (cześć zleceń może być wykonywana w trybie zdalnym).

Z uwagi na charakter pracy mile widziani studenci dzienni (preferowani kierunków filologicznych oraz turystycznych), a przede wszystkim osoby chętne do pracy w całym okresie wakacyjnym (w pełnym wymiarze godzin) w regionach atrakcyjnych turystycznie.

Obowiązki:
– przyjmowanie gości (podejmowanie w recepcji obiektu, wskazanie lokalizacji domów)
– obsługa dokumentów wymaganych do procedury check-in/out
– reagowanie i odpowiadanie na bieżące pytania oraz potrzeby gości związane z pobytem
– przyjmowanie rezerwacji i realizacja zleceń na usługi dodatkowe
– przygotowanie domków mobilnych do przyjęcia gości
– sprzątanie domków mobilnych po zakończonym pobycie gości
– doraźne prace zlecone wymagane na miejscu dla utrzymania standardu serwisu

Wymagania:
– dyspozycyjność w okresie zatrudnienia na nieprzerwany co najmniej 3-miesieczny pobyt
– możliwość wjazdu do Chorwacji lub Włoch we wskazanym okresie
– co najmniej średnio zaawansowany język angielski (warunek konieczny)
– dodatkowy atutem będzie znajomość niemieckiego, włoskiego, chorwackiego
– uczciwość, samodzielność, komunikatywność i otwartość na ludzi
– poczucie empatii i gościnności (w tym cierpliwość do dzieci)
– poczucie estetyki i odpowiedzialności za powierzone mienie
– zamiłowanie do czystości (rezydent odpowiada również za sprzątanie)
– doświadczenie na podobnym stanowisku np. w recepcji hotelowej, służbie pięter, itp
– mile widziani studenci dzienni kierunków turystycznych lub filologii z zamiłowaniem do turystyki
(pozwalamy na takie zgranie zespołu i czasu pracy by pogodzić naukę z pasja i pracą pod warunkiem, iż wszystkie trzy związane są z turystyką )

Zapewniamy:
– możliwość realizacji stażów i praktyk połączonych z możliwością pracy zarobkowej
– konkurencyjne wynagrodzenie dla zdecydowanych na stała kooperację – podstawa krajowa (całoroczna) + dodatek rezydencki (sezonowy)
– darmowe zakwaterowanie – zapewniony nocleg w obiekcie
– darmowy transport – pokrycie kosztów przejazdu raz w sezonie (w obydwie strony)
– ciekawą pracę w młodym, ambitnym i otwartym zespole
– możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w odpowiedzi na niniejszy anons wraz z ogólna klauzulą o udostepnieniu danych na potrzeby rekrutacji.