Dodaj Ofertę

Kierowca kat. C+E (System 3/1) Niemcy Niemcy Ludwigslust

Monter instalacji grzewczych, Niemcy – Wertingen Gliwice

DANE OFERTY

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow
nieduza rodzinna niemiecka firma transportowa obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowcy C+E SYSTEM 3/1 (weekendy wolne) PRACA OD ZARAZ
Miejsce pracy: okolice Ludwigslust na A24 (od Berlina po ukosie w kierunku na Schwerin)

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat.  CE
  • znajomość języka niemieckiego : angielski lub niemiecki transportowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sattelzug/ plandeka od pon-pt dlugie trasy po Niemczech. (system 3/1). Nowe zlecenia, pewna praca nawet podczas lockdown

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie: 1900-2000€ na reke w zaleznosci od klasy podatkowej + dodatek na benzyne
  • stale auto Sattelzug (VOLVO , MAN, Mercedes ) plandeka przypisane do kierowcy
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
  • świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Prosze o zyciorys na:

[email protected]

(prosze z dopiskiem LUDWIGSLUST)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Dołącz do nas na Facebooku
Dostawaj najnowsze powiadomienia o podobnych ofertach pracy!