Dodaj Ofertę

Magazynier Warszawa

Opis oferty pracy:

Szukasz stabilnej pracy w Niemczech? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!
Pracownik fizyczny w Niemczech
Obawiasz się o przyszłość?
Rozpocznij pracę w jednej z najbardziej stabilnych branż w czasach pandemii️
Szukasz pracy blisko granicy?
Dostosujemy się do Twoich potrzeb, posiadamy miejsca pracy w wielu lokalizacjach (nawet 30 km od granicy)️
Nie znasz języka?
Żaden problem, nie wymagamy znajomości niemieckiego️
Nie masz środków na wyjazd?
Nie martw się, kredytujemy przejazdy do Niemiec i wypłacamy zaliczkę już po przepracowaniu tygodnia️
Chcesz wyjechać z kolegą?
Super! Dostaniesz od nas premie w wysokości 50 EUR️

* Obowiązki:
rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi
praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej
praca według ustalonego grafiku
praca z polskim zespołem

* Wymagania:
wysoka sprawność fizyczna
zaangażowanie w wykonywaną pracę
stosowanie się do poleceń przełożonego
pozytywne podejście do swoich obowiązków

* Oferujemy:
legalna praca w pełnym wymiarze czasu
zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach lub domach
pokoje 2-3 osobowe
całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
wypłata wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)
pomoc w zorganizowaniu transportu
zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec

Skontaktuj się z nami już teraz!
Telefon: 538 – pokaż numer telefonu –