Dodaj Ofertę

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO w Niemczech Kraków

Monter instalacji grzewczych, Niemcy – Wertingen Gliwice

Opis oferty pracy:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

START PROJEKTU: od zaraz

UMOWA: Polska zarobki w złotówkach, pracownik delegowany do Niemiec

FIRMA: AGRO

strona firmy: https://www.agro.eu/wp-content/uploads/2016/09/AGRO_Produktkatalog_2016_D_Web.pdf

LOKALIZACJA: Bad Essen, Dolna Saksonia / Niemcy

OBOWIĄZKI/ZAKRES PRAC:

– firma zajmuje się produkcją stelaży sprężynowych do mebli tapicerowanych

– praca głównie przy obsłudze maszyn

WYMOGI:

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

-pojęcie techniczne, nie są wymagane żadne kwalifikacje formalne, a jedynie doświadczenie przy produkcji (również w obsłudze maszyn!) będzie decydujące przy selekcji, zakład zapewnia szkolenie stanowiskowe

STAWKA: 10,50 EUR/h brutto

Czas pracy: 160 godzin+ ewentualnie 16 godzin weekendowo, możliwa praca zmianowa

DODATEK TRANSPORTOWY: 141 EURO BRUTTO CO 3 MIESIĄCE

CIUCHY ROBOCZE: we własnym zakresie, trzeba mieć ze sobą swoje buty BHP

ZAKWATEROWANIE: odpłatne 120 euro miesięcznie, dobre warunki mieszkanie rezerwowane z tego portalu:

SPOSÓB DOJAZDU: dojazd własnym autem bezpośrednio na adres zakwaterowania, lub busem pod adres