Dodaj Ofertę

Praca Elektryk Drezno – GoWork.pl

Elektryk – Oferta pracy w Niemczech bez polskich posrednikow Jesli szukasz pracy na terenie Niemiec ale chcialbys obejsc polskie biura posrednictwa pracyDobrze trafiles!Jestesmy niemiecka firma z 50 letnim doswiadczeniem na rynku pracyPosiadamy 15 oddzialow na terenie calych Niemeic w tym takze w Görlitz gdzie do Panstwa pomocy zatrudniamy osoby polsko – niemieckojezyczne

Elektryk

Drezno

Obowiązki:

Zakres obowiazkow– montaz instalacji elektrycznych-wieszanie lamp ,montaz gniazdek

Wymagania:

– komunikatywna znajomosc j niemieckiego
– doswiadczenie

Oferujemy:

– stala prace w jednej firmie
– umowe o prace bezposrednio z nasza firma na niemieckich warunkach na czas  nieokreslony
– atrakcyjne stawki godzinowe
– dodatki netto placone do kazdej przepracowanej godziny
– rezerwujemy pensjonaty
– zapewniamy pomoc przy kompletowaniu dokumentow do Familienkasse(zasilek rodzinny)
– terminowe wyplaty wynagrodzenia
– swiadczenia urlopowe bozonarodzeniowe plus premie
– mozliowsc pobierania zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu

DANE KONTAKTOWE FIRMYKönig GmbH & Co KGDemianiplatz 5502826 GörlitzTel 004935817662650www.koenig-personal.plAplikuj  Wpis do rejestru handlowego nr A 130123PhG König Verwaltungsges.MbHWpis do rejestru handlowego B 130024Numer identyfikacji podatkowej  DE 116207894