Praca Monter płyt kartonowo-gipsowych Amstrerdam, Breda, Zwolle

Monter instalacji grzewczych, Niemcy – Wertingen Gliwice

DK Recruitment Services to profesjonalna agencja rekrutacyjna, oferująca pracę dla wykwalifikowanych specjalistów w wielu branżach. Obecnie dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter płyt kartonowo-gipsowych
Amstrerdam, Breda, Zwolle
GKmonter

Obowiązki
– Montaż płyt kartonowo – gipsowych (ściany i sufity)
– Przygotowanie płyt do malowania (gładzenie, szlifowanie)
– Praca z instalatorami płytek sufitowych
– Czytanie rysunków technicznych i projektów

Wymagania
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny)
– Minimum 3 lata doświadczenia w podobnej pracy
– Podstawowe narzędzia
– VCA
– Prawo jazdy i własny samochód będą dodatkowym atutem
– Odpowiedzialność, elastyczność

Oferujemy
– Wynagrodzenie od 2080 € – 2250 € netto / 173 godziny / miesiąc + nadgodziny dodatkowo płatne
– Możliwość pracy na czas nieokreślony, holenderska umowa o pracę
– Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę
– Pomoc przy wszelkich formalnościach związanych z rozpoczęciem pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DK Recruitment Services w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.