Dodaj Ofertę

Praca OPERATOR MASZYN (produkcja kartonu) Holandia Zwolle

Firma Interwel B.V. z siedziba w Nieuwleusen dla jednego ze swoich klientów w okolicy Zwolle poszukuje kandydata na stanowisko: OPERATOR MASZYN (z doświadczeniem). Praca w firmie produkującej karton. Praca w systemie 2-zmianowym.

OPERATOR MASZYN (produkcja kartonu) Holandia
Zwolle

Obowiązki
Obsługa maszyny produkującej tekturę tzw. plaster miodu.

Wymagania

  • Doświadczenie jako operator produkcji;
  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Dobra znajomość języka angielskiego– warunek konieczny,
  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego będzie mile widziane.

Oferujemy

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,
  • Stawkę 11,50 eur brutto/h
  • Możliwość nawiązania dlugofalowej współpracy,
  • Opiekę koordynatora na miejscu,
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie,
  • Darmowy dojazd do pracy lub zwrot kosztów dojazdu.

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV  w temacie wiadomości wpisując OPERATOR.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”