Dodaj Ofertę

Praca Szlifierz kadłubów okrętowych Hamburg

Monter instalacji grzewczych, Niemcy – Wertingen Gliwice

W związku z dynamicznym rozwojem firma Elpolit Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
Szlifierz kadłubów okrętowych

Hamburg

Obowiązki
ZATRUDNI DO PRACY PRZY BUDOWIE KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH SZLIFIERZY.

Wymagania
POSZUKIWANI PRACOWNICY Z DOŚWIADCZENIEM
i komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Oferujemy
• oferujemy prace w całej Europie, głownie rynek Niemiecki
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie i zdobywania doświadczenia na różnorodnych projektach
• zatrudnienie na podstawie um. o prace, um. zlecenia bądź um. z firmą
• stabilne zatrudnienie, możliwość długotrwałej współpracy w systemie rotacyjnym
• bezpłatny transport
• bezpłatne zakwaterowanie
• odzież robocza