Dodaj Ofertę

PRACOWNIK PRODUKCJI DRZEWNEJ (MF) Poznań

Opis oferty pracy:

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji drzewnej

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Jena

Zakres obowiązków:
– praca w firmie zajmującej się produkcją elementów z drewna np. palet,
– prace pomocnicze na produkcji – układanie desek, zbijanie palet itp.

Wymagania:
– dobra kondycja fizyczna
– doświadczenie w pracy na produkcji
– sprawność fizyczna
– mile widziane osoby gotowe do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową) na warunkach polskich (składki na ubezpieczenie społeczne w ZUS)
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwość rozwoju zawodowego
– pracę w polskim zespole
– pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
– gwarancję zakwaterowania
– zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
– kwaterę przy zakładzie pracy
– 100 € premii za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail @
Kontakt telefoniczny: 517 – pokaż numer telefonu –

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Dołącz do nas na Facebooku
Dostawaj najnowsze powiadomienia o podobnych ofertach pracy!