Dodaj Ofertę

Praca za granicą – Oferty Pracy

Pracownik magazynu części rowerowych – Holandia

Data wygaśnięcia:
07-04-2021
Liczba wakatów:
2
Regiony:

Holandia
Wijchen

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia). Zaufaj naszemu doświadczeniu. Działamy od 2001 roku. Posiadamy certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ nr 13603.
Opis oferty
Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:pracownik magazynu części rowerowych
Miejsce pracy: Wijchen – HolandiaPrzewidywany start: od zarazDługość kontraktu: min. 6 tygodniStawka 11,04€ bruttoPraca polega na pakowaniu i przygotowywaniu zamówień składających się z rowerów i części rowerowych.

Wymagania- dyspozycyjność i zaangażowanie- co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego,
Mile widziane- prawo jazdy kat B.
Oferujemy- holenderską umowę o pracę,- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,- zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max. 93 euro/tydz.),- holenderskie ubezpieczenie (płatne 25,02 euro/tydz),- bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Informacji udzielamy również telefonicznie:tel. 48 696 309 309 wewn. 2tel. 48 774230600tel. 48 774418475w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00
lub w naszym biurze:Agencja Pracy APN45-064 Opole, ul. Kołłątaja 8/4-5 
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na: info@apnpraca.pl bądź skorzystanie z przycisku APLIKUJ.Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.
Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunek twarzy w postaci fotografii) podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, przez spółkę APN Sp. z o.o. oraz spółkę APN Sp. z o.o. sp.k., będących Współadministratorami moich danych osobowych do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, w tym pracodawcom użytkownikom zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).

Dołącz do nas na Facebooku
Dostawaj najnowsze powiadomienia o podobnych ofertach pracy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *